NASZE DOŚWIADCZENIE TO TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O:


NASZE DOŚWIADCZENIE TO TWOJE BEZPIECZEŃSTWO

PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA

Poduszki powietrzne w połączeniu z pasami bezpieczeństwa zapobiegają kontaktowi ciała z elementami samochodu i minimalizują skutki wypadku lub kolizji.

SYSTEMY OŚWIETLENIA

Twoja widoczność w samochodzie odgrywa główną rolę w bezpieczeństwie na drodze. Innowacyjne oświetlenie ŠKODY gwarantuje Ci, że „będziesz widział i będziesz widoczny”.

Niezbitym dowodem na najwyższe bezpieczeństwo samochodów ŠKODA jest 5-gwiazdkowa ocena w testach zderzeniowych Euro NCAP

Nadwozia we wszystkich modelach ŠKODA wykonane są z najtwardszych materiałów, aby zapewnić pasażerom maksymalną ochronę.

NAPĘD NA WSZYSTKIE KOŁA

Wybrane modele ŠKODA są dostępne z najnowocześniejszym napędem na 4 koła, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach oraz pewność na mokrej i ośnieżonej nawierzchni. Odkryj, które modele go oferują.

OCHRONA DZIECI

Każdy rodzic zgodzi się z nami, że priorytetem bezpieczeństwa jest ochrona dzieci, którym standardowe pasy bezpieczeństwa nie mogą pomóc. Z myślą o nich, we wszystkich samochodach ŠKODA montujemy użyteczne rozwiązania chroniące najmłodszych podróżnych.

Poznaj systemy wspierania kierowcy podczas interaktywnej jazdy wybranym modelem ŠKODA.

Dowiedz się więcej

Dowiedz się wiecej jak ŠKODA dba o Twoje bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej