Przemyślane rozwiązania

Przemyślane rozwiązania - Rozwiązania z zakresu Łączności otwierają nowe możliwości dla Twojego samochodu i smartfona. Co więcej, bezdotykowe otwieranie i zamykanie elektrycznie sterowanej pokrywy bagażnika przyda Ci się zwłaszcza wtedy, gdy będziesz mieć zajęte ręce. Gniazdo 230 V przyda Ci się z kolei podczas długich podróży, a inteligentne rozwiązania zapewnią komfort i bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.

Nic nie przebije ich pojemności - bagażniki modeli ŠKODA są nie tylko obszerne, ale także elastyczne względem Twoich potrzeb. Oferują liczne Przemyślane Rozwiązania, dzięki którym możesz w każdej chwili powiększyć przestrzeń bagażową, zachować ją w czystości, a także ochronić przewożone rzeczy przed uszkodzeniem.

W naszym nowoczesnym stylu życia nieustannie stajemy przed różnymi wyzwaniami. Rozwiązania Simply Clever, choć mogą wydawać się proste, pomagają nam mierzyć się z nimi na co dzień – dzięki nim nie musimy szukać drobiazgów po zakamarkach, trzymać butelek z napojami w nieodpowiednich miejscach lub martwić się, czy bilet parkingowy ułożyliśmy za szybą tak, by był widoczny.