ŠKODA NASZE DOŚWIADCZENIE

DOWIEDZ SIĘ JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO W ŠKODZIE


TRENERZY W SZKOLE ŠKODY

Trenerzy ŠKODA Auto Szkoła posiadają certyfikaty ADAC Fahrsicherheitszentrum Berlin-Brandenburg, które dają im uprawnienia do przeprowadzania szkoleń w ośrodkach doskonalenia techniki jazdy w całej Europie. Dodatkowo, instruktorzy ŠKODA Auto Szkoła posiadają również certyfikaty EcoDriving Finland oraz ECOWILL.

AUTODROM

ŠKODA Autodrom Poznań to jeden z najnowocześniejszych w Polsce, w pełni zautomatyzowany ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego. Oferuje nieograniczone możliwości realizacji dedykowanych szkoleń z zakresu doskonalenia techniki jazdy, ale jest także doskonałym miejscem organizacji spersonalizowanych eventów tematycznych

Dowiedz się więcej

AUTOLAB

ŠKODA Auto Lab to pierwsze w Polsce, nowoczesne, przyjazne i przygotowane dla całych rodzin centrum bezpieczeństwa stworzone przez markę ŠKODA. Głównym celem przedsięwzięcia jest szeroko rozumiana edukacja motoryzacyjna z zakresu bezpieczeństwa na drogach, która ma prowadzić do zmniejszenia liczby wypadków z udziałem polskich kierowców w kraju i za granicą.

Dowiedz się więcej

INTERAKTYWNA AKADEMIA ŠKODY

Dołącz do cyklicznych transmisji na żywo, które możesz oglądać z dowolnego miejsca. Zobaczysz prezentacje najnowszych modeli ŠKODY i przekonasz się jak łatwo korzystać z praktycznych rozwiązań dostępnych w naszych samochodach.