PROGRAM GWARANTOWANE AUTO

Oszczędź sobie wydatków – ubezpiecz się przed kosztami napraw!

Skorzystaj z Programu Gwarantowane Auto – ubezpieczenia pokrycia kosztów naprawy awarii.

Program pozwoli obniżyć wydatki związane z użytkowaniem samochodu po upływie gwarancji fabrycznej – w przypadku awarii koszty naprawy zostaną pokryte przez zakład ubezpieczeń, zgodnie z zakresem wariantu ochrony. Jeśli wciąż posiadasz ważną gwarancję fabryczną, ochrona w ramach Programu rozpocznie się już następnego dnia po jej wygaśnięciu, dzięki czemu zachowasz poczucie bezpieczeństwa.


Dopasuj ofertę do swoich potrzeb, wybierz odpowiedni Wariant ubezpieczenia.

Najszerszy zakres ubezpieczenia porównywalny z zakresem gwarancji fabrycznej. Obejmuje ochroną wszystkie części zamontowane w pojeździe fabrycznie, z wyłączeniem elementów i materiałów eksploatacyjnych. Dostępny dla samochodów w wieku do 2 lat, których przebieg nie przekracza 60 000 km.

Obejmuje ochroną wszystkie części mechaniczne, elektryczne i elektroniczne, z wyłączeniem elementów eksploatacyjnych oraz innych wyłączonych w warunkach programu. Dostępny dla samochodów w wieku od 4 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.


Obejmuje ochroną większość elementów mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych. Dostępny dla samochodów w wieku od 2 do 6 lat, których przebieg nie przekracza 150 000 km.

Obejmuje ochroną elementy mechaniczne i elektryczne trzech głównych podzespołów: silnik z kołem zamachowym, automatyczne i manualne skrzynie biegów oraz układ przeniesienia napędu. Dostępny dla samochodów w wieku od 4 do 8 lat, których przebieg nie przekracza 200 000 km.

WARIANTY UBEZPIECZENIA

Możesz zadecydować, jaka długość okresu ochronnego odpowiada Ci najbardziej

Okres ochronny

Korzyści wynikające z Programu Gwarantowane Auto:

> uproszczone procedury przy zawarciu umowy oraz zgłaszaniu i rozliczaniu szkód,


> profesjonalne naprawy w Autoryzowanych Stacjach Obsługi ŠKODA na terenie całej Polski i pozostałych krajów Unii Europejskiej oraz Szwajcarii i Norwegii,


> naprawy wyłącznie na oryginalnych częściach zamiennych, zgodnie z technologią producenta na koszt zakładu ubezpieczeń,


> ochrona od kosztów awarii nieograniczona limitem kilometrów,


Oferta dotyczy samochodów kupionych w Polsce lub sprowadzonych z państw Unii Europejskiej. Teraz możesz cieszyć się bezstresową jazdą aż do 10 roku eksploatacji, bez końcowego limitu kilometrów.


Program Gwarantowane Auto uchroni Cię od kosztownych napraw.

Przybliżony koszt* wymiany poszczególnych elementów:

Silnik: 24 000 zł
Alternator: 2 800 zł
Turbosprężarka: 5 000 zł
Skrzynia biegów manualna: 16 000 zł
Skrzynia biegów automatyczna: 26 500 zł
Wtryskiwacz w silniku Diesla: 3 000 zł
Koło dwumasowe: 3 500 zł
Pompa wody: 800 zł
Sprężarka klimatyzacji: 4 500 zł
Sterownik silnika (ECU): 5 000 zł
Przekładnia kierownicza: 4 800 zł


*Wartości dotyczą części oryginalnych i są podane orientacyjnie. Ceny uzależnione są m.in. od modelu, rodzaju i pojemności silnika.


Ubezpieczenie nie obejmuje szkód powstałych w związku z normalnym zużyciem w trakcie eksploatacji pojazdu. Pełny zakres ochrony ubezpieczeniowej, wraz z listą wyłączeń, znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Pokrycia Kosztów Naprawy Awarii – Gwarantowane Auto.

Szczegóły Programu Gwarantowane Auto uzyskasz u sprzedawcy.
Znajdź salon w pobliżu